Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

WITAMY FIRMĘ JARS Sp z o.o.

Witamy serdecznie firmę Jars Sp z.o.o w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. Firma JARS, założona w 2002 r., jest dynamicznie rosnącym liderem na polskim rynku usług laboratoryjnych. W naszym kraju dysponuje siecią 7 nowoczesnych laboratoriów, zarządzanych przez doświadczonych profesjonalistów.


Jars świadczy kompleksowe usługi laboratoryjne obejmujące 40 specjalistycznych obszarów badawczych w sektorach:  spożywczym, rolnym, ochrony środowiska i geologii, a ponadto kosmetyków , farmacji oraz chemii gospodarczej.

Dysponuje unikalnym  na rynku know-how w zakresie badań laboratoryjnych. Obsługuje największe firmy z Polski i rynków Unii Europejskiej – każdego dnia laboratoria badają ponad 800 próbek.

Dysponuje zespołem wysokiej klasy specjalistów, którzy realizując na co dzień zlecenia klientów, znajdują również czas na projekty badawcze i uczestnictwo w badaniach akademickich na najlepszych uczelniach w Polsce. Między innymi od 2010 r. prowadzi studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa żywności na Uniwersytecie Warszawskim, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, przekraczającym możliwości rekrutacyjne wydziału. Patronuje również programowi szkoleń w obszarze badań i systemów jakości, cieszącemu się znakomitą opinią w branży.

Od początku istnienia firmy, misją JARS jest zapewnienie kompleksowej obsługi, profesjonalnej i dedykowanej  Klientom.  Kontrahenci i partnerzy mogą liczyć na najszerszy na rynku pakiet usług, jak projekty technologiczne, obsługa inwestycji, opracowania systemów jakości, innowacyjne metodyki badawcze i techniczne, nadzór procesów technologicznych i wytwórczych, badania produktów finalnych oraz profesjonalne konsultacje i doradztwo w projektach laboratoryjnych i badawczych.

Firma JARS jest aktywnym członkiem organizacji sektora badań laboratoryjnych w Polsce, promotorem inicjatyw wspierających młodych naukowców i projekty badawczo-rozwojowe na uczelniach krajowych i w wybranych krajach Unii Europejskiej.