Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

BĄDŹ INNOWACYJNY

Jak skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwo? Gazeta Olsztyńska, Dziennik Elbląski i Kancelaria Prawna Liderio zapraszają na konferencje poświęconą innowacyjności.


„Bądź innowacyjny” to cykl konferencji prezentujących doświadczenia Kancelarii Prawnej Liderio w aktywnym rozwoju innowacyjności przedsiębiorstw z udziałem środowiska administracji, nauki, przemysłu i biznesu. Rosnąca rola innowacji w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw, miast, regionów, krajów to potencjał, który trzeba wykorzystać, pokazując jak prostymi narzędziami pomagać przedsiębiorstwom rozwijać się szybciej, taniej, skuteczniej, efektywniej.  Cztery wskazane środowiska – administracja, nauka, przemysł, biznes – dysponują ogromnym potencjałem w zakresie wspierania rozwoju przedsiębiorstw. Szukanie inicjatyw integrujących ten potencjał jest inspirującym wyzwaniem, zarówno w obszarze promocji i aktywizacji postaw innowacyjnych, jak również prezentacji realnych korzyści rynkowych z bycia innowacyjnym.

Konferencja odbędzie się 23 czerwca 2017 roku w Olsztynie. Jest przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw z regionu warmińsko-mazurskiego

Preferowane branże przedsiębiorców: żywność (produkcja, handel, dystrybucja), drewno (meble, budownictwo, rzemiosło), gospodarka wodna/ekologia, energetyka (w tym odnawialna), recykling odpadów, transport, sektor komunalny.

Korzyści z uczestnictwa:
Aktywna promocja i wykorzystanie instrumentów wsparcia biznesu oraz identyfikacja wspólnych inicjatyw rozwojowych.


Zgłoszenia: k.szydlik@wm.pl lub tel. 502 499 545