Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

MIT Enterprise Forum Poland

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące 3. edycji Programu Akcelerator MIT Enterprise Forum Poland.


MIT Enterprise Forum Poland rozpoczyna nabór do 3. edycji programu akceleracji startupów technologicznych, realizowanego w oparciu o know-how jednego z najlepszych na świecie uniwersytetów technologicznych – Massachusetts Institute of Technology.

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny wspólnie z MIT Enterprise Forum Poland zaprasza Państwa na spotkanie informacyjne InfoDay

19 kwietnia 2017 r.

Spotkanie odbędzie się w OPNT, budynek BK, sala 15A

godzina 13.00

(agenda wydarzenia w załączeniu)

W ramach projektu pomocy startupom udzielą największe polskie i międzynarodowe organizacje, w tym min.: PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM, Grupa Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają również szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 250 tysięcy złotych!

Udział w akceleracji MIT Enterprise Forum Poland jest dla startupów nie tylko ogromną szansą na dopracowanie własnych modeli biznesowych, ale również okazją do międzynarodowego networkingu i zdobycia unikalnej wiedzy przydatnej w dalszym rozwoju działalności.

Rejestracja uczestników (bezpłatne): https://infoday.evenea.pl/

Rejestracja Startupów zainteresowanych udziałem w Pitching Contest: http://mitefppitching.go-survey.net/

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: l.panfil@opnt.olsztyn.pl